ŠE EN USPEŠEN NASTOP NAŠIH KOŠARKARJEV NA DRŽAVNEM PRVENSTVU V KOŠARKI 3X3

Ekipa ulične košarke VETERANI 03, ki jo sestavljajo štirje ELEKTRINI mladci Peter Aleksić Kladnik, Jakob Napotnik, Tim FerencNik Ferenc in Luka Djuričić iz Zlatoroga Laško, je spet odlično nastopila na državnem prvenstvu v košarki 3×3. Tokrat so na kvalifikacijskem turnirju v Idriji osvojili tretje mesto in si po drugih mestih v Ljubljani in Novem mestu in četrtem mestu v Velenju na dosedanjih kvalifikacijskih turnirjih že pred zadnjim turnirjem v Mariboru, zagotovili nastop na finalnem turnirju DP v košarki 3×3. V soboto, 8. avgusta se bojo v Ljubljani, še s tremi najboljšimi ekipami v kategoriji U17, podali v lov za naslov državnega prvaka. Gotovo je, da se bojo na finalnem turnirju pomerili z ekipo HIŠA PRIMC, ki za pičlih 20 točk pred našimi fanti vodi v skupnem seštevku državnega prvenstva, preostala dva nasprotnika pa bojo dobili 1. avgusta na turnirju v Mariboru. ČESTITKE fantje!

Spomnimo še to, da je v lanskem državnem prvenstvu v košarki 3×3, odlično 2. mesto v kategoriji U14 osvojila ekipa ZAČETNIKI, v sestavi Tadej Kumer, Filip Razdevšek, Vid Borišek in Tevž Radšel. Ekipa VETERANI 03 je v kategoriji U17 osvojila 4. mesto.

#MiSmoElektra

 

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Zavrni vse piškotke
Dovoli vse piškotki