ELEKTRIN TROJČEK NA REPREZENTANČNE PRIPRAVE SLOVENIJA MU16

Čeprav je celotna situacija okoli epidemije Koronavirusa odpihnila vse reprezentančne akcije, se je KZS odločila za obsežne priprave reprezentanc mlajših starostnih kategorij. Po nekaj letih posta, so na reprezentančne priprave vabljeni kar trije mladi ELEKTRINI košarkarji. Priprave SLOVENIJA MU16 so si z dobrim delom v preteklih sezonah prislužili Tadej Kumer, Filip Razdevšek in Vid Borišek, vsi letnik 2005. Vabilu selektorja Dejana Gašparina, na priprave, ki so predvidene skozi ves mesec julij, so se naši mladci z veseljem odzvali. Tadej, Filip in Vid – SREČNO!

#MiSmoElektra

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Zavrni vse piškotke
Dovoli vse piškotki