4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND

 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND
 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND
 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND
 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND
 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND
 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND
 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND
 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND
 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND
 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND
 • 4. ZIMSKI KOŠARKARSKI VIKEND

V petek, 28. februarja smo se skupina 21 košarkarjev, pod strokovnim vodstvom trenerjev Duško Maličević in Rajka Rituperja odpravila na 4. Zimski košarkarski vikend. Vikend je postal tradicionalen, saj ga izvajamo že četrtič, a prvič izven Šaleške doline.

Tokrat smo se odpravili v Kostel, natančneje v kraj Fara, kjer stoji odmaknjen od dnevnega vrveža, CŠOD Fara. Fara je prelep manjši kraj ob reki Kolpi, tik ob meji s Hrvaško. Tu so nas lepo sprejeli in nam omogočili idealne pogoje za izpeljavo zastavljenega programa. Poleg meritev in dveh treningov dnevno, se družimo, poskusili smo se v streljanju z lokom, ogledali smo si kraj, kjer bivamo, dva naša košarkarja, dijaka Srednje zdravstvene šole Celje sta nas podučila o pravilnem umivanju in razkuževanju rok, kulturi kašljanja in o ukrepih za preprečevanje virusnih obolenj. Včeraj zvečer smo si ogledali tudi tekmo Eurolige med Žalgiriso Kaunas in AX Armani exchange Milan.

Danes po kosilu se odpravljamo še na ogled gradu Kostel, kasneje pa se bomo pomerili še na internem turnirju v košarki 3×3, ostaja pa nam še nedeljski dopoldan, ki ga bomo polno izkoristili.

#MIsmoELEKTRA

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Zavrni vse piškotke
Dovoli vse piškotki