TOKRAT SO IGRIŠČA PRIPADLA NAŠIM NAJMLAJŠIM

  • TOKRAT SO IGRIŠČA PRIPADLA NAŠIM NAJMLAJŠIM
  • TOKRAT SO IGRIŠČA PRIPADLA NAŠIM NAJMLAJŠIM
  • TOKRAT SO IGRIŠČA PRIPADLA NAŠIM NAJMLAJŠIM
  • TOKRAT SO IGRIŠČA PRIPADLA NAŠIM NAJMLAJŠIM
  • TOKRAT SO IGRIŠČA PRIPADLA NAŠIM NAJMLAJŠIM
  • TOKRAT SO IGRIŠČA PRIPADLA NAŠIM NAJMLAJŠIM
  • TOKRAT SO IGRIŠČA PRIPADLA NAŠIM NAJMLAJŠIM

Ta vikend so košarkarska igrišča pripadla našim najmlajšim. Na Polzeli se je preizkusila ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 BELI, v Celju pa so bili uspešni fantje ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 MODRI. V nedeljo pa so se prav tako uspešno v Celju izkazali fantje ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U11.

V soboto 01. februarja, se je na Polzeli preizkusila ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 BELI. Na košarkarskem turnirju so se zelo uspešno pomerili z ekipama INPUT NAZARJE in domačini HOPSI POLZELA. Fantje so se ob igranju spretnostnih iger in košarkarskih tekem precej zabavali, s tem pa je bil namen dosežen. Tokrat se je v trenerski vlogi prvič samostojno preizkusil Andraž Ravnikar

REZULTATI:

HOPSI POLZELA – ELEKTRA ŠOŠTANJ BELI 7-9 (1-3, 1-3, 3-1 in 2-2)

ELEKTRA ŠOŠTANJ BELI – INPUT NAZARJE 12-4 (3-1, 3-1, 3-1 in 3-1)

HOPSI POLZELA – INPUT NAZARJE 10-6 (3-1, 1-3, 3-1 in 3-1)

 

Prav tako v soboto 01. februarja se je v CELJU v telovadnici 2. Osnovne šole preizkusila ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 MODRI. Pomerili so se s KŠ JEZERNIKI PREVALJE PRINTINK in z domačo KELEJA. Fantje so spet dokazali svojo močno voljo po druženju in udejstvovanju v športnih aktivnostih.

REZULTATI:

KELEJA – ELEKTRA ŠOŠTANJ MODRI 8-8 (1-3, 3-1, 1-3 in 3-1)

ELEKTRA ŠOŠTANJ MODRI – KŠ JEZERNIKI PREVALJE PRINTINK 10-6 (3-1, 1-3, 3-1 in 3-1)

KELEJA – KŠ JEZERNIKI PREVALJE PRINTINK 10-6 (3-1, 3-1, 3-1 in 1-3)

 

V nedeljo, 02. februarja, so se v Celju uspešno predstavili fantje ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U11. Na 2. Osnovni šoli so se pomerili z ekipo HOPSI POLZELA in z domačo ekipo KELEJA. Fantje so se potrudili po svojih najboljših močeh in prikazali precej košarkarskega znanja. Ob druženju z vrstniki iz drugih ekip so se zabavali in uživali v košarkarski igri.

REZULTATI:

KELEJA – ELEKTRA ŠOŠTANJ 6-10 (1-3, 1-3, 1-3 in 3-1)

ELEKTRA ŠOŠTANJ – HOPSI POLZELA 4 – 12 (1-3, 1-3, 1-3 in 1-3)

KELEJA – HOPSI POLZELA 4 – 12 (1-3, 1-3, 1-3 in 1-3)

 

#MIsmoELEKTRA

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Zavrni vse piškotke
Dovoli vse piškotki