ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 NADALJUJE ZMAGOVITI NIZ

Po tem, ko so se fantje ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 že v soboto z zmago vrnili iz Domžal, kjer so porazili EKIPO HELIOS SUNS B, so svoj zmagoviti niz, včeraj, nadaljevali doma. Gostili so ekipo JELŠA ŠMARJE in pričakovano brez večjih težav na svoj račun vpisali še dve dodatni točki. Omeniti velja, da so priložnost za igro dobili vsi košarkarji. Po devetih odigranih tekmah 2. dela državnega prvenstva 1. SKL, ekipa beleži osem zmag in en poraz in tako zaseda 1. mesto v skupini B3.

REZULTAT: ELEKTRA ŠOŠTANJ – JELŠA ŠMARJE

                     61-44 (15-12, 14-14, 20-6 in 12-12)

Že v soboto, 01. februarja fantje v Šoštanju gostijo ekipo U15 iz BEIJING SPORTS UNIVERSITY. Tekma z mladimi kitajskimi košarkarji bo na sporedu ob 15. uri v telovadnici OŠ KARLA DESTOVNIKA – KAJUHA ŠOŠTANJVABLJENI!

#MIsmoELEKTRA

 

#MIsmoELEKTRA

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Zavrni vse piškotke
Dovoli vse piškotki