ELEKTRINI MLADCI S KITAJSKIMI VRSTNIKI

Na pobudo predstavnikov BEIJING SPORTS UNIVERSITY, se je v sredo, 22. januarja ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U17 v Kranju pomerila s kitajskimi vrstniki. Kitajci se v Sloveniji, pod vodstvom Toma Orešnika, mudijo na daljših pripravah in izpopolnjevanju košarkarskih veščin. Kitajska ekipa BEIJING SPORTS UNIVERSITY je sestavljena iz močnih in visokih fantov, ki hitro napredujejo  v košarkarski igri. V sklopu teh priprav smo se dogovorili za srečanje, ki je datumsko padlo ravno v premor med 2. in 3. delom državnega prvenstva v 1. SKL. Odigrali smo dobro, močno tekmo. V obeh ekipah pa je bilo opaziti tudi precej nihanj v igri.

REZULTAT:

BEIJING SPORTS UNIVERSITY – ELEKTRA ŠOŠTANJ 77-73 (22-22, 24-18, 9-18 in 22-15)

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register