ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 ZMAGOVALKA DOMAČEGA TURNIRJA

Danes smo v telovadnici OŠ Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj gostili turnir ekip U13. Ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 je gostila vrstnike iz KK ŠENTJUR in KK PTUJ. Naši fantje so se turnirja lotili resno in v prvi tekmi premagali precej mlajšo ekipo ŠENJUR TAJFUN B z 78-6 (statistika). Na drugi tekmi turnirja je Šentjurčane prav tako suvereno premagala ekipa Ptuja (statistika). Na tretji, zadnji tekmi pa so se naši fantje pomerili s Ptujčani. Bila je tekma dneva, ki je odločala o končni razvrstitvi na lestvici v skupini 3E. Ptujčani so bolje začeli, a so že do polčasa domači prevzeli vodstvo z 19-10, ki ga niso več izpustili iz rok. Vse dvome o uspehu so fantje ovrgli v zadnjem delu igre, ki so ga dobili s 15-7 in zmagali s skupnim rezultatom 38-26 (statistika). Po besedah trenerja Tomaža Hermana, je bila prav ta, zadnja četrtina, “najboljša četrtina v letošnji sezoni”. ČESTITKE TRENERJU IN EKIPI ZA DOSEŽEN REZULTAT IN NAPREDEK V IGRI!

REZULTATI:

ELEKTRA ŠOŠTANJ – ŠENTJUR TAJFUN B   78-6  (18-3, 20-0, 22-3 in 18-0)

ŠENTJUR TAJFUN B – PTUJ                       10-76 (3-18, 1-22, 2-22 in 4-14)

ELEKTRA ŠOŠTANJ – PTUJ                         38-26 (5-9, 14-1, 4-9 in 15-7)

 

#MIsmoELEKTRA

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Onemogoči vse storitve
Omogoči vse storitve