VSE PRIPRAVLJENO ZA PREMIERNI NASTOP NAŠIH NAJMLAJŠIH

NAJMLAJŠI KOŠARKARJI ELEKTRE PRVIČ LETOS NA PARKET

Ta vikend se prvič v lov na nove izkušnje in dogodivščine podajata ekipi ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 BELI in ELEKTRA ŠOŠTANJ U11. Naši mladi košarkarji ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 MODRI s trenerjem Vojkom Tovornikom, bojo svoje prve izkušnje na košarkarskem parketu dočakali naslednji teden v Velenju.

Medtem, ko naši najmlajši ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 BELI, pod vodstvom trenerja Mojmira Miška Cilenška v telovadnici Osnovna Šola Bratov Letonja Šmartno Ob Paki gostijo vrstnike iz Košarkarski klub Rogaška in Košarkarski klub Input Nazarje, se v nedeljo na svoj prvi turnir v letošnji sezoni, pod vodstvom trenerja Franci Rupreht odpravlja ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U11. Na Polzeli se bojo pomerili z domačini KD Hopsi Polzela in s KK Keleja iz Celja.

Fantje vso srečo in obilo zabave vam želimo!

 

#MiSmoEelektra

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Onemogoči vse storitve
Omogoči vse storitve