EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE

 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE
 • EKIPI ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 IN U17 USPEŠNO V NADALJEVANJU SEZONE

Sobotni dopoldan je za tekmo državnega prvenstva v košarki izkoristila ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U17 pod vodstvom trenerskega dvojca Duško Maličević in Andraž Ravnikar, popoldan pa so na parket stopili fantje iz ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U13, s trenerjem Tomažem Hermanom.

Ob 11.15 je v čudoviti novi športni dvorani OŠ Vižmarje-Brod, na parket stopila ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U17. Ekipi se je obetalo težko gostovanje pri vodilni ekipi 1. SKL skupine B2, ŠENTVID LJUBLJANA A. Ljubljančani so v drugem delu državnega prvenstva z izjemo poraza v Šoštanju, zabeležili sedem zmag, Šoštanjčani pa so po šestih zaporednih zmagah zabeležili dva nepričakovana, zaporedna poraza. Očitno sta poraza streznila ekipo, saj so Elektrini fantje tekmo začeli odločno in že na samem začetku pokazali nasprotnikom, da bo za vsako točko v šoštanjski koš potrebno precej garanja. Celotna tekma z izjemo nekaj slabih minut v drugi četrtini, je minila v znamenju odlične obrambe in hitrih protinapadov Šoštanjčanov. Izplen je sledil prikazanemu na parketu, saj so naši fantje v drugem polčasu deklasirali domačine. Z zmago v gosteh (statistika) je ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U17, prevzela vodstvo v skupini B2. ČESTITKE EKIPI IN TRENERSKEMU DVOJCU ZA PRIKAZANO!

REZULTAT: 47-78 (11-19, 15-10, 12-24 in 9-25)

 

Ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 se je v popoldanskih urah udeležila turnirja DP v košarki v Rogaški Slatini. Na turnirju so poleg naših fantov nastopili še ekipi PTUJ in domačini DKŠ ROGAŠKA. Na drugi tekmi turnirja so se fantje pomerili z vrstniki iz ekipe PTUJ in suvereno slavili z 22-15 (statistika). Na tretji tekmi turnirja so se pomerili z ekipo DKŠ ROGAŠKA. Po precej izenačeni tekmi so naši fantje na koncu morali priznati minimalen poraz 23-22 (statistika). Po dveh odigranih turnirjih v drugem delu državnega prvenstva, fantje iz ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U13 zasedajo drugo mesto v skupini 3E. ČESTITKE EKIPI IN TRENERJU!

REZULTATI:

DKŠ ROGAŠKA – PTUJ                        35-32 (7-8, 12-8, 4-14 in 12-2) (statistika)

ELEKTRA ŠOŠTANJ – PTUJ                 22-15 (4-9, 10-0, 0-2 in 8-4)

DKŠ ROGAŠKA – ELEKTRA ŠOŠTANJ    23-22 (11-4, 0-6, 2-2 in 10-10)

 

#MiSmoElektra

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Zavrni vse piškotke
Dovoli vse piškotki