ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 ZMAGOVITO V ZAČETEK KOŠARKARSKEGA TEDNA

  • ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 ZMAGOVITO V ZAČETEK KOŠARKARSKEGA TEDNA
  • ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 ZMAGOVITO V ZAČETEK KOŠARKARSKEGA TEDNA
  • ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 ZMAGOVITO V ZAČETEK KOŠARKARSKEGA TEDNA
  • ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 ZMAGOVITO V ZAČETEK KOŠARKARSKEGA TEDNA

Tokratni košarkarski teden je že v torek, 07. januarja, začela ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U15. Fantje letnika 2005 in mlajši, pod vodstvom trenerja Rajka Rituperja, so se v telovadnici OŠ Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj uspešno zoperstavili favorizirani ekipi KA MARIBOR A in zmagali z rezultatom 70 – 65 statistika. Ekipi sta se srečali že tretjič to sezono, prvi dve tekmi pa je dobila ekipa KA MARIBOR A (KOŠARKARSKA AKADEMIJA MARIBOR). Za razliko od prejšnjih dveh tekem, je tokrat domačim mladcem uspelo omejiti goste na 65 dosežnih točk in tako z odlično obrambo in hitrimi protinapadi obrniti potek srečanja v svojo korist.

Uspeh proti ekipi KA MARIBOR A, je peta zaporedna zmaga ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U15, v drugem delu državnega prvenstva U15. S to zmago je ekipa še utrdila vodilni položaj na lestvici skupine B3. ČESTITKE EKIPI IN TRENERJU ZA PRIKAZANO.

REZULTAT: 70 – 65 (16-12, 17-17, 13-20 IN 24-16)

 

#MiSmoElektra

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Zavrni vse piškotke
Dovoli vse piškotki