ELEKTRA ŠOŠTANJ U15 ZMAGOVITO V ZAČETEK KOŠARKARSKEGA TEDNA

Tokratni košarkarski teden je že v torek, 07. januarja, začela ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U15. Fantje letnika 2005 in mlajši, pod vodstvom trenerja Rajka Rituperja, so se v telovadnici OŠ Karla Destovnika – Kajuha Šoštanj uspešno zoperstavili favorizirani ekipi KA MARIBOR A in zmagali z rezultatom 70 – 65 statistika. Ekipi sta se srečali že tretjič to sezono, prvi dve tekmi pa je dobila ekipa KA MARIBOR A (KOŠARKARSKA AKADEMIJA MARIBOR). Za razliko od prejšnjih dveh tekem, je tokrat domačim mladcem uspelo omejiti goste na 65 dosežnih točk in tako z odlično obrambo in hitrimi protinapadi obrniti potek srečanja v svojo korist.

Uspeh proti ekipi KA MARIBOR A, je peta zaporedna zmaga ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U15, v drugem delu državnega prvenstva U15. S to zmago je ekipa še utrdila vodilni položaj na lestvici skupine B3. ČESTITKE EKIPI IN TRENERJU ZA PRIKAZANO.

REZULTAT: 70 – 65 (16-12, 17-17, 13-20 IN 24-16)

 

#MiSmoElektra

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register