ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR

 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR
 • ZAKLJUČEN 2. BOŽIČNO – NOVOLETNI TURNIR

S finalno tekmo med ekipama ELEKTRA ŠOŠTANJ in CEDEVITA OLIMPIJA A je zaključen 2. Božično – novoletni turnir.

Drugi dan turnirja so se pomerile ekipe v starostni kategoriji U17, AKK BRANIK A, CEDEVITA OLIMPIJA A in ELEKTRA ŠOŠTANJ. Vse tri ekipe se že dobro poznajo iz 17. memoriala Matjaža Natka, ki smo ga izvedli septembra letos, hkrati pa se borijo tudi za čim boljšo uvrstitev v 1. SKL.

Tokratni turnir sta odprli ekipi ELEKTRA ŠOŠTANJ in AKK BRANIK A. Po odlični uvodni četrtini BRANIKa je ELEKTRA do polčasa stvari prevzela v svoje roke in na oddih odšla z desetimi točkami prednosti 51-41. V nadaljevanju je prednost znašala že 17 točk, a so gostje ujeli priključek in ogrožali vodstvo domačih vse do 37. minute srečanja, ko so se z dvema zadetima metoma iz razdalje in dobrimi obrambami, domači le odlepili na varnih 10 točk razlike. Srečanje je dobila ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ z 88-77.

Drugo tekmo sta odigrali ekipi CEDEVITA OLIMPIJA A in AKK BRANIK A. Tekma je bila izenačena vse do rezultata 19-19, nato pa so se Ljubljančani, po delnem rezultatu 10-0 odlepili in nasprotniku niso več pustili upanja na zmago. Razlika se je večala iz minute v minuto, rezultat pa se je na koncu ustavil pri 102-72.

V finalni tekmi sta se pomerili ekipi ELEKTRA ŠOŠTANJ in CEDEVITA OLIMPIJA A. Obe ekipi sta čvrsto začeli srečanje, domači fantje pa so se precej enakovredno kosali z renomiranim nasprotnikom vse do polčasa 35-41. V drugem polčasu so gostje prevzeli vajeti v svoje roke in vztrajno večali razliko. Tekma se je končala v korist CEDEVITE OLIMPIJE A z rezultatom 65-88.

rezultati:

ELEKTRA ŠOŠTANJAKK BRANIK A            88-77
CEDEVITA OLIMPIJA AAKK BRANIK A         102-72
ELEKTRA ŠOŠTANJCEDEVITA OLIMPIJA A   65-88

razvrstitev:
1. mesto CEDEVITA OLIMPIJA A
2. mesto ELEKTRA ŠOŠTANJ
3. mesto AKK BRANIK

Turnir je potekal v pravem športnem vzdušju. Veseli smo, da vsako leto znova uspemo na svoje turnirje privabiti najkvalitetnejše domače ekipe. Za sodelovanje se zahvaljujemo KK NazarjeHopsi PolzelaAKK Branik in Cedevita Olimpija Ljubljana

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Zavrni vse piškotke
Dovoli vse piškotki