Pionirji začeli sezono z zmago

Pionirji KK Elektre so odlično začeli letošnjo sezono in na gostovanju premagali vrstnike iz Polzele z rezultatom 69 : 79. pionirji Elektre so tekmo začeli zelo živčno saj so vedeli, da je ekipa Polzele zelo napredovala v letošnji sezoni, ter ima kar nekaj področnih reprezentantov. Zato igra v napadu ni stekla,  je pa bila zato v obrambi toliko boljša. Edini sproščeni igralec je bil Čosič Denis, ki je z svojim prihodom v igro povezal vse niti in kot se za play-a spodobi organiziral, podajal in zadeval, ko je to bilo najbolj potrebno. V obrambi pa je Lapanja Lovro opravil odlično delo saj ni  pustil, da bi se domačin eden najboljših igralcev generacije v Sloveniji Glasenčnik Mitja razigral. Vso to delo je prineslo v prvi četrtini prednost sedmih točk, katero so potem igralci Elektre uspešno zadrževali vse do konca. Najboljša strelca za gostujočo ekipo sta bila Zapušek David in Lapanje Lovro z po 21 točkami.


Upajmo, da bo že na prihodnji tekmi stekla tudi igra v napadu saj imamo tu še kar precej rezerve.   

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Onemogoči vse storitve
Omogoči vse storitve