KK Elektra premagala KK Hopsi

KK Elektra je brez težav premagala KK Hopse iz Polzele. Lokalni derbi ni bil več na takšnem nivoju kot je bil v preteklih sezonah, saj so domači igraci KK Hopsi ponudili premalo odpora za enakovredno tekmo. Na igrišču je gospodovala samo ene ekipa. KK Elektra ni ponovila napak iz preteklih iger in je strnila svoje vrste v obrambi. Rezultat pove vse 75 : 100 za košarkarje KK Elektre. Zaradi dobre igre v obrambi pa niso izostali rezultai v napadu, saj smo zaradi veliko prestreženih žog , videli atraktivna zabijanja, kontra napade in domiselne akcije gostujočih košarkarjev. Najboljši strelec KK Elektre je bil Primož Kobale z 39 točkami, sledita pa Blaž Ručigaj z 20 in pa Maris Laksa z 13 točkami, ki pa je bil z 6 skoki tudi najboljši skakalec v gostujoči ekipi. Samo upamo lahko, da bo Elektra še naprej igrala tako motivirano in zavzeto, potem rezultati ne morejo izostati. 

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Onemogoči vse storitve
Omogoči vse storitve