Zaključni turnir v košarki za mlajše pionirje

V septembru 2003 so pričeli z vadbo tudi najmlajši košarkarji Elektre. Trenutno potekajo treningi dvakrat tedensko v telovadnici Partizan. Že  v mesecu oktobru so pričeli z tekmovanjem v štajerski ligi. Na začetku se je poznalo, da so še v večini zelo neizkušeni, pa tudi trema je naredila svoje. Tako so na začetku izgubili dve srečanji in sicer na gostovanju v Preboldu ter doma proti ekipi Livade, ki prav tako nastopa pod okriljem KK Elektra.

Z resnim treniranjem so ti mladi fantje precej napredovali, tako da so na koncu v svoji skupini osvojili 1. mesto pred ekipama Livade in Prebolda. Najprej so doma visoko premagali ekipo Prebolda za 23 točk. V zadnjem odločilnem srečanju za prvo mesto pa so v gosteh premagali ekipo Livade z rezultatom 33 : 29. Na tem srečanju so igrali zelo dobro, predvsem pa pogumno, saj so vedeli, da bi v primeru visokega poraza izpadli z zaključnega turnirja.

Točke v ligi so na šestih srečanjih dosegli: Urban BUKOVIČ 88, Žiga APATIČ 55, Matej REZAR 40, Darko FRANJIČ 26, Ado SARADJEN 10, Jan RIZMAN 7, Dženi GASHI 5, Sašo BRAČIČ 5, Matevž MENIH 3 in Aldin HASIČ 2. Najbolj razveseljivo pa je to, da so vsi fantje iz Šoštanja in Topolšice, kar je dokaz več, da obstaja zanimanje za košarko pri mladih fantih v Šoštanju.

Zaključni turnir štirih najboljših ekip iz obeh lig bo odigran v nedeljo 28. marca 2004 v športni dvorani v Šoštanju.

Razpored tekmovanja:

10:00 Elektra : Šentjur
11:15 Livada : Šmarje pivovarna Lipnik
12:30 Tekma za 3. mesto
13:45 Tekma za 1. mesto
15:00 Podelitev medalj in pokalov ekipam, najboljšemu strelcu in najboljšemu igralcu

Skupinska fotografija mlajših pionirjev KK Elektre:

Stojijo: Sanel RIZVIČ, Sašo BRAČIČ, Borislav STANOJEVIČ, Ado SARADJEN, Sanel SALKIČ, Matevž MENIH, Matija KOMPAN, Darko FRANJIČ in Aldin HASIČ
Čepijo: Žiga APATIČ, Denis PUČKO, Urban BUKOVIČ, Alen SEJDINOVIČ, Jan RIZMAN, Grega BUKOVIČ, Dejan GODEC in Dženi GASHI.
Manjkata: Miha GLAVAČ in Matej REZAR

0 komentarjev

Komentirajte

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password