KK Elektra premagala KK Kraški zidar JK

KK Elektra je po tekmi polni preobraov premagala KK Kraški Zidar in sicer z rezultatom 92 – 91. Čeprav so domačini skoraj vso tekmo vodili, dvakrat že za 14 točk, pa se jim vseeno ni uspelo odcepiti na večjo razliko.


Čeprav je bila borbena igra prikazana na obeh straneh pa je inpirativ zmage po porazu v Zrečah ustvaril blokado v glavah domačinov. Gostje, katere vsaka zmaga lahko že reši izpada vsak poraz pa jih izpadu nevarno približa, so napake Elektre s pridom izkoriščali in imeli tudi 20 sek pred koncem možnost za zmago.


Pri rezultatu 90 – 90 je Mučič izvajal dva prosta meta, vendar je zadel samo enega. V nasprotnem napadu pa je zadel Vidovič in zmaga je ostala doma. Elektri se pozna, da ekipa še ni uigrana, predvsem v obrambi šepajo rotacije, zato je pred trenerjem še veliko dela. Rešiti pa je treba tudi problem nihanja v igri, saj se ne sme več dogoditi, da se nasprotniki poberejo iz -14 in to dvakrat.

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Onemogoči vse storitve
Omogoči vse storitve