KK Elektra visoko izgubila v Zrečah

Košakaši Elektre so prikazali eno najslabših iger v drugem delu sezone in niso upravičili vlogo favorita na tekmi. Že po samem začetku je se je videlo, da so domači košarkaši željni zmage in da so visoko motivirani. Čeprav je bila tekma vseskozi izenačena pa se je v četrti četrtini zgodil brodolom Elektrine ladje. Na igrišču je bila samo ena ekipa in ta se je imenovala Rogla. Domačim je uspevalo praktično vse in igrali so kot v transu ter z serijo trojk in z fanatično igro v obrambi povsem nadigrali gostitelje in jim odčitali pravo lekcijo, zakaj je košarka kolektivni šport. V vrstah domačinov je junak tekme in krvnik Elektre vsekakor mladi Nejc Strnad, ki je že velikokrat uničil Elektrine možnosti za zmago. Pri gosteh pa si pohvale ne zasluži nihče, saj je bila igra raztrgana, po principu vsak svojo malho polni. Upajmo, da je ta tekma poštena lekcija za igralce Elektre in da si takšnih porazov ne bodo več dovolili, saj jim že v soboto 13.3. ob 20h prihaja na obisk v Šoštanj ekipa KK Kraški zidar, ki točke iz Šoštanja potrebuje v svoji borbi za obstanek. 

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register