Elektra premagala Koper

Igralci Elektre so z eno najboljših obramb v tem prvenstvu kar pove tudi rezultat 69 – 52, visoko premagali igralce Kopra in se jim s tem odolžili za kar dva poraza v letošnjem prvenstvu. Igralci Kopra so se resno upirali samo prvo četrtino, potem pa je bilo vse v znamenju granitne obrambe domačih igralcev.


Najboljši strelec tekme 19 točk  in skakalec 8 skokov je bil Ručigaj Blaž isto število skokov je imel tudi Nuhanovič Salih, 12 točk, medtem ko se je Dario Krejič ustavil pri 13 točkah in 5 skokih, Miha Čmer pa je k zmagi prispeval, kar 6 asistenc. Pohvaliti pa je treba celotno ekipo saj so res delovali kot eno in so s tem dosegli eno najlepših zmag elektre v zadnjem času.   

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Zavrni vse piškotke
Dovoli vse piškotki