Elektra premagala Koper

Igralci Elektre so z eno najboljših obramb v tem prvenstvu kar pove tudi rezultat 69 – 52, visoko premagali igralce Kopra in se jim s tem odolžili za kar dva poraza v letošnjem prvenstvu. Igralci Kopra so se resno upirali samo prvo četrtino, potem pa je bilo vse v znamenju granitne obrambe domačih igralcev.


Najboljši strelec tekme 19 točk  in skakalec 8 skokov je bil Ručigaj Blaž isto število skokov je imel tudi Nuhanovič Salih, 12 točk, medtem ko se je Dario Krejič ustavil pri 13 točkah in 5 skokih, Miha Čmer pa je k zmagi prispeval, kar 6 asistenc. Pohvaliti pa je treba celotno ekipo saj so res delovali kot eno in so s tem dosegli eno najlepših zmag elektre v zadnjem času.   

0 Comments

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register