Zmaga Elektre v Zagorju

KK Elektra je v gosteh prepričljivo premagala favorizirane bankirje. Že v prvih minutah se je z dobro obrambo zasejala zmeda med domačimi igralci. V obrambi je Ručigaj Blaž odlično zaustavil najboljšega igralca Zagorja, Novakoviča, ki v letošnji sezoni igra odlično in je pravi motor ekipe. V napadu pa je z prebijanjem prve linije, zmedo v vrstah domačinov sejal Miha Èmer. Rezultatska razlika pa se je naredila v drugem polčasu z odhodom Novakoviča na klop z 4 osebnimi napakami, ko so košarkarji Elektre postavili consko obrambo, na katero domačini niso našli odgovora. Gostje so ustvarili prednost okrog 10 točk, katero so potem konstantno držali. Najboljši strelec Elektre je bil tokrat z 20 točkami Nuhanovič Salih, medtem ko so Èmer, Krejič in pa Nedeljkovič dosegli vsak po 16 točk, kar kaže na to da se v Elektri veča število igralcev, ki lahko in so pripravljeni prevzeti odgovornost v napadu. 

122 komentarjev

Leave a Comment

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register