Zmaga Elektre v Zagorju

KK Elektra je v gosteh prepričljivo premagala favorizirane bankirje. Že v prvih minutah se je z dobro obrambo zasejala zmeda med domačimi igralci. V obrambi je Ručigaj Blaž odlično zaustavil najboljšega igralca Zagorja, Novakoviča, ki v letošnji sezoni igra odlično in je pravi motor ekipe. V napadu pa je z prebijanjem prve linije, zmedo v vrstah domačinov sejal Miha Èmer. Rezultatska razlika pa se je naredila v drugem polčasu z odhodom Novakoviča na klop z 4 osebnimi napakami, ko so košarkarji Elektre postavili consko obrambo, na katero domačini niso našli odgovora. Gostje so ustvarili prednost okrog 10 točk, katero so potem konstantno držali. Najboljši strelec Elektre je bil tokrat z 20 točkami Nuhanovič Salih, medtem ko so Èmer, Krejič in pa Nedeljkovič dosegli vsak po 16 točk, kar kaže na to da se v Elektri veča število igralcev, ki lahko in so pripravljeni prevzeti odgovornost v napadu. 

0 komentarjev

Komentirajte

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

Zasebne nastavitve shranjene!
Nastavitve zasebnosti

Ko obiščete katero koli spletno mesto, le to lahko shranjuje ali pridobi podatke v vašem brskalniku, večinoma v obliki piškotkov. Tukaj nadzirate svoje osebne nastavitce za piškotke.

Ti piškotki so potrebni za delovanje spletnega mesta in jih ni moč onemogočiti.

Za pravilno delovanje spletne strani uporabljamo naslednje tehnične piškotke:

Zavrni vse piškotke
Dovoli vse piškotki