Ugodnosti za člane KK Elektra

Dragi ljubitelji košarke v Šaleški dolini! Vsak, ki bo poravnal članarino Košarkarskega kluba Elektra za leto 2016, bo prejel tudi Sezonsko vstopnico do konca tekoče sezone 2015/2016. S sezonsko vstopnico si boste brezplačno lahko ogledali vse tekme vseh selekcij kluba v Športni dvorani Šoštanj. Po plačilu članarine boste sezonsko vstopnico prejeli na poštni naslov, prevzeti jo bo mogoče tudi na blagajni na domačih tekmah. Članarino lahko poravnate preko plačilnega naloga UPN ali na blagajni na domačih tekmah. Postanite član KK Elektra in pomagajte klubu v teh težkih časih! Skupaj zmoremo, zato ZMAGAJMO SKUPAJ!

Članarino poravnate z UNIVERZALNIM PLAČILNIM NALOGOM (UPN) z naslednjimi podatki:

KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA, Kajuhova cesta 8, 3325 Šoštanj,

TRR št. SI56 0510 0801 3835 296, BIC ABANSI2X

V polje namen vpišete “ČLANARINA 2016”, v polje referenca pa vpišite datum plačila (primer SI00 04022016) .

Članarina za leto 2016 znaša 30,00€. Do konca sezone je na sporedu še vsaj 8 domačih tekem v Ligi Telemach.

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password