Domov >  Novice > Prijateljske tekme igralcev šol košarke Šmartno ob Paki in Šoštanj (07.06.2017) Ostale novice

Prejšnji vikend so bile v okviru Elektrine šole košarke, ki jo vodi Miško Cilenšek, v Šmartnem ob Paki in Grižah odigrane 3 tekme. Najmlajši Elektrini košarkarji so se pomerili z vrstniki ŠD Šmarja, Celja ter ŠD Ris.

REZULTATI

Petek, 2. junija 2017 v Šmartnem ob Paki

KŠ Elektra 19 - 46 ŠD Šmarje

Igrali so: Matej Kumer 8, Lenart Dermol 2, Luka Radisavljevič, Bor Kugonič 4, Domen Prauhart 4, Aljaž Rožič, Lev An Juras 1, Urban Grm, Jan Kodrun in Rinor Xhoxhaj.

Sobota, 3. junija 2017 v Grižah

KŠ Elektra 21 - 37 KK Celje

Igrali so: Matej Kumer 3, Anže Rotovnik, Bor Kugonič 12, Domen Prauhart 2, Lev An Juras 4, Urban Grm.

KŠ Elektra 20 - 15 ŠD RIS

Igrali so: Gregor Aleksič Kladnik, Matej Kumer, Anže Rotovnik 2, Bor Kugonič 8, Domen Prauhart 5, Lev An Juras 5, Urban Grm.