Košarkarski klub Elektra je že več kot 65 let nosilec športne panoge košarka v Šaleški dolini (Šoštanj, Velenje in Šmartno ob Paki). V mladinskih selekcijah vsaj enkrat tedensko trenira okoli 200 mladih igralcev in igralk. Članska ekipa Elektra Šoštanj, ki je več sezon zapored uspešno nastopala tudi v 1.  slovenski košarkarski ligi, trenutno klubske barve zastopa v 2. slovenski košarkarski ligi.

ČLANSKA EKIPA
MLAJŠE SELEKCIJE in ŠOLA KOŠARKE

Domov >  Novice > Prijateljska turnirja Elektrine šole košarke (22.05.2017) Ostale novice

V petek, 02.06.2017, bo v telovadnici OŠ Šmartno ob Paki prijateljska tekma igralcev šol košarke KK Elektra (KŠ Šoštanj in Šmartno, ekipa U-9 (učenci 2. in 3. razreda). V soboto, 03.06.2017, bo v telovadnici OŠ Griže prijateljski turnir igralcev šol košarke KK Elektra (KŠ Šoštanj in Šmartno), ekipa U-10 (l. 2007 in mlajši).

V petek, 02.06.2017, bo v telovadnici OŠ Šmartno ob Paki prijateljska tekma igralcev šol košarke KK Elektra (KŠ Šoštanj in Šmartno, ekipa U-9 (učenci 2. in 3. razreda).

14.30 KŠ Elektra – ŠD OŠ Šmarje pri Jelšah

12.15 KŠ Elektra – ŠD RIS Zgornja Savinjska

13.10 KŠ Elektra – ŠD RIS Spodnja Savinjska

V torek 23. in v petek 26. maja odpadeta treninga v Šmartnem ob Paki zaradi odsotnosti učencev 3. razredov.

Zadnja treninga v tem šolskem letu bosta:

• v Šoštanju v sredo, 31. maja in
  • v Šmartnem v torek, 6. junija!