Košarkarski klub Elektra je že več kot 65 let nosilec športne panoge košarka v Šaleški dolini (Šoštanj, Velenje in Šmartno ob Paki). V mladinskih selekcijah vsaj enkrat tedensko trenira okoli 200 mladih igralcev in igralk. Članska ekipa Elektra Šoštanj, ki je več sezon zapored uspešno nastopala tudi v 1.  slovenski košarkarski ligi, trenutno klubske barve zastopa v 2. slovenski košarkarski ligi.

ČLANSKA EKIPA
MLAJŠE SELEKCIJE in ŠOLA KOŠARKE

Domov >  Novice > Poletne košarkarske priprave v Savudriji (22.05.2017) Ostale novice

Vabimo vse fante od 9. do 19. leta starosti, da se nam v zadnjem tednu počitnic pridružiš na košarkarskih pripravah, ki bodo potekale v kampu Veli Jože v Savudriji. Poletne priprave bodo potekale pod strokovnim vodstvom trenerjev našega kluba. Vabljeni ste tako tisti, ki boste v našem košarkarskem taboru prvič prišli v stik s košarkarsko žogo kot tudi tisti, ki ste “že izkušeni” košarkarji. Igralci bodo razdeljeni v skupine glede na starost ter košarkarsko znanje. Poleg dveh košarkarskih treningov dnevno te čaka še cela vrsta zabavnih aktivnosti in druženje s sovrstniki.

Cena košarkarskega tabora znaša 140,00 € in zajema štiri polne penzione (prenočišče, 5 obrokov hrane dnevno) uporabo igrišč in športnih rekvizitov, organizirane treninge košarke pod strokovnim vodstvom ter avtobusni prevoz na relaciji Šoštanj – Savudrija – Šoštanj. Plačila bodo v treh obrokih, prvi del do konca meseca junija, drugi del do konca meseca julija ter tretji del pred odhodom na priprave. Podatke za plačilo boste prejeli po spletni pošti.

O vseh podrobnostih se bomo pogovorili na informativnem sestanku, ki bo organiziran v mesecu juniju. Prijavnice se oddajo klubskim trenerjem posameznih selekcij.

PRIJAVNICA