novice aktivnosti fotogalerija gradiva povezave kontakt RSS kanali

Košarkarski klub Elektra je že več kot 65 let nosilec športne panoge košarka v Šaleški dolini (Šoštanj, Velenje in Šmartno ob Paki). V mladinskih selekcijah vsaj enkrat tedensko trenira okoli 200 mladih igralcev in igralk. Članska ekipa Elektra Šoštanj je več sezon zapored uspešno nastopala tudi v 1.  in 2. slovenski košarkarski ligi.

prijava   odjava

Domov >  Novice > Kljub doseženim 92 točkam poraz proti Hopsom (18.04.2015) Ostale novice
Število vseh ogledov: 780

Elektra je na lokalnem derbiju dosegla največ točk na eni tekmi v sezoni, od tega kar 14 trojk, kar pa vseeno ni bilo dovolj za zmago. Polzelani so bili izjemno strelsko razpoloženi, zadeli so 18 trojk. V zadnji četrtini so Hopsi vodili že za 19 točk, vendar Elektra ni popustila. Minuto pred koncem se je približala le na 5 točk zaostanka (95:90), a je za popolni preobrat zmanjkalo časa. Končni rezultat je bil 99:92 v korist Hopsov. Pri Elektri so bili najbolj razpoloženi Travis Cohn III (29 točk), Jakob Čebašek (19 točk in 7 skokov), Drago Brčina (15 točk) ter Žiga Zagorc (13 točk in 5 podaj).

7. KOLO LIGE TELEMACH ZA OBSTANEK

18.04.2015 ob 19.00, ŠD Polzela

HOPSI POLZELA 99:92 ELEKTRA ŠOŠTANJ

(24-26, 25-17, 26-23, 24-26)

Strelci za Elektro: Cohn III 29, Čebašek 19 (7 skokov), Brčina 15, Zagorc 13 (5 podaj), Fifolt 8 (11 skokov), Kosi 6, Lekić 2.

STATISTIKA KZS

Boštjan Kuhar, trener Elektre Šoštanja: "Poškodbe in bolezni v naši ekipi, posledično slab trening v minulih dneh ter neverjeten strelski večer Hopsov so pripomogli k zasluženemu porazu."

V sredo, 22. aprila 2015, je na sporedu že 8. kolo. V Šoštanj prihaja Porotrož (ob 19.00 v ŠD Šoštanj).