Domov >  Novice > Vabljeni na redno letno skupščino kluba (09.05.2011) Ostale novice

Avtor: Tomaž Sinigajda

Na podlagi 18. člena statuta in na podlagi sklepa upravnega odbora, sklicujem ter vabim na REDNO SKUPŠČINO Košarkarskega kluba Elektra, ki bo v torek, 17. maja 2011, ob 18:00 uri v veliki sejni sobi Občine Šoštanj.

Na podlagi 18. člena statuta in na podlagi sklepa upravnega odbora

sklicujem ter vabim na

REDNO SKUPŠČINO

Košarkarskega kluba Elektra

ki bo v torek, 17. maja 2011, ob 18:00 uri v

veliki sejni sobi Občine Šoštanj.

Dnevni red skupščine:

1.    Izvolitev organov

2.    Vsebinsko in finančno poročilo za leto 2010

3.    Poročilo nadzornega odbora

4.    Razrešitev predsednika in UO

5.    Volitve novega predsednika in članov UO

6.    Predstavitev programa

7.    Razno

Vsak član kluba ima na skupščini en glas.

Veljavne sklepe skupščina sprejema z večino navzočih članov.

KK Elektra

razpisuje

KANDIDACIJSKI POSTOPEK

za predsednika KK Elektra. Kandidati, ki morajo biti člani kluba, lastnoročno podpisani kandidaturi priložijo program dela (vsebinski in finančni) v mandatnem obdobju 2011-2015 ter spisek do 9 članov upravnega odbora (zaprta lista po mandatarskem sistemu). Kandidature v pisni obliki pošljite na naslov kluba do vključno petka, 13. maja 2011, do 10.00h. Volitve novega predsednika skupaj s člani upravnega odbora bodo opravljene na redni letni skupščini Košarkarskega kluba Elektra, ki bo v torek, 17. maja 2011, ob 18h v prostorih Občine Šoštanj.

V Šoštanju, 6.5.2011

Predsednik KK Elektra: