Domov >  Novice > Na prijateljski tekmi proti Primorac Braniku igra mačke z mišjo. (24.03.2011) Ostale novice

Avtor: Tomaž Sinigajda

Na današnji prijateljski tekmi so košarkarji Elektre visoko premagali košarkarje Primorac Branika, ki sicer nastopa v 1.b SKL.

ELEKTRA ŠOŠTANJ : PRIMORAC BRANIK  87-52

rezultat po četrtinah ( 21-14, 18-9, 29-2, 19-27)

Košarkarji Elektre so se večji del tekme poigravali s košarkarji iz Maribora. Primorac Branik se je v zadnjem času okrepil z dvema novima košarkarjema. In sicer z Dejanom Hohlerjem (prišel iz KK Šetnjur) in Blažom Črešnikom (217 cm visoki košarkar je igral v Latviji za Valmiero), a sta še precej neuigrana. Elektra je igrala granitno obrambo, ki je tekmecem v tretji četrtini dovolila le 2 točki. Tekma je bila dober trening za domače košarkarje, pred težkim gostovanjem v Novem Mestu.