Domov > Fotogalerije > Elektra Esotech : TCG Mercator Škofja Loka Ostale galerije

Elektra Esotech se je z zmago proti ekipi TCG Mercator v zadnjem krogu rednega dela Lige UPC uvrstila med 8 najboljših slovenskih košarkarskih ekip, ki se bodo v Ligi za prvaka borile za naslov državnega prvaka v sezoni 2008/09. Na tekmi v Šoštanju je bila domača ekipa, razen nekaj prvih minut srečanja, vseskozi boljša od Fake Cartier Watches ekipe iz Gorenjske in je tako zasluženo zmagala ter si z zmago zagotovila vstopnico v Ligo za prvaka.

Datum: 16.03.2009
Avtor: Andrej Veternik