Domov > Fotogalerije > Državni prvaki tretji v Moskvi Ostale galerije
V času od 29. avgusta do 1. septembra 2007 je v Rusiji, natančneje v Moskvi v organizaciji Košarkarske zveze Rusije potekalo svetovno prvenstvo v ulični košarki. Slovenijo je zastopala ekipa Nike Lebron, ki je 14. julija v Novi Gorici osvojila naslov državnih prvakov. V ekipi Nike Lebron so poleg igralca Košarkarskega kluba Elektra, Mitja Gorška, sodelovali še Boštjan Ortar, Dalibor Petrovič in Gianpaolo Zore. Slovenska ekipa je na mednarodnem turnirju imenovanem Moskva open 2007 dosegla velik uspeh, saj je osvojila odlično 3. mesto in s tem dosegla največji slovenski uspeh v ulični košarki.
Datum: 10.09.2007
Avtor: Duško Supič