Domov >  Fotogalerije > Finalni turnir ŠA-SA košarkarke lige U15 Ostale galerije

V soboto 23.5.2009 je bil v Športni dvorani Šoštanj odigran finalni turnir Šaleško – savinjske košarkarske lige za l. 1994 in mlajše. Na turnirju so sodelovale štiri najboljše ekipe rednega dela tekmovanja. Prvaki Šaleško – savinjske regionalne košarkarske lige za sezono 2008/09 so tako igralci KK Zlatorog, 2. mesto so osvojili KK Konjice-Zreče, 3. mesto KK Elektra in 4. mesto KK Keleja.

Datum: 25.05.2009
Avtor: Tomaž Herman