ELEKTRA ŠOŠTANJ U17 Z ZMAGO IZ LAŠKEGA

• ELEKTRA ŠOŠTANJ U17 Z ZMAGO IZ LAŠKEGA

Košarkarji ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U17, so v sredo predčasno začeli nov košarkarski vikend. V 1. krogu 3. dela državnega prvenstva 1. SKL so se pomerili z ekipo ZLATOROG THERMANA LAŠKO. Na prvi od šestih tekem v zadnjem delu državnega prvenstva so se po slabšem začetku tekme (16-7), do polčasa domačinom približali (33-29), nato pa v drugem polčasu popolnoma zavladali na parketu in z veliko razliko zmagali. Z zmago so se utrdili na prvem mestu skupine B1V, v kateri se za čim boljšo končno uvrstitev borijo še z ekipami ROGAŠKAAKK BRANIK AZLATOROG THERMANA LAŠKOŠENTVID – LJUBLJANA A in DRAVOGRAD A.

REZULTAT:  ZLTOROG LAŠKO – ELEKTRA ŠOŠTANJ

46-68 (16-7, 17-22, 7-14 in 6-25)

Že v soboto, 01. februarja fantje v Šoštanju gostijo ekipo U17 iz BEIJING SPORTS UNIVERSITY. Tekma z mladimi kitajskimi košarkarji bo na sporedu ob 17. uri v telovadnici OŠ KARLA DESTOVNIKA – KAJUHA ŠOŠTANJVABLJENI!