VSE PRIPRAVLJENO ZA PREMIERNI NASTOP NAŠIH NAJMLAJŠIH

NAJMLAJŠI KOŠARKARJI ELEKTRE PRVIČ LETOS NA PARKET

Ta vikend se prvič v lov na nove izkušnje in dogodivščine podajata ekipi ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 BELI in ELEKTRA ŠOŠTANJ U11. Naši mladi košarkarji ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 MODRI s trenerjem Vojkom Tovornikom, bojo svoje prve izkušnje na košarkarskem parketu dočakali naslednji teden v Velenju.

Medtem, ko naši najmlajši ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 BELI, pod vodstvom trenerja Mojmira Miška Cilenška v telovadnici Osnovna Šola Bratov Letonja Šmartno Ob Paki gostijo vrstnike iz Košarkarski klub Rogaška in Košarkarski klub Input Nazarje, se v nedeljo na svoj prvi turnir v letošnji sezoni, pod vodstvom trenerja Franci Rupreht odpravlja ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U11. Na Polzeli se bojo pomerili z domačini KD Hopsi Polzela in s KK Keleja iz Celja.

Fantje vso srečo in obilo zabave vam želimo!

#MiSmoEelektra

0 komentarjev

Komentirajte

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password