ELE 22. december, 2006
Znani začetni peterki
Znani sta začetni peterki članske tekme na 16. Dnevu slovenske moške košarke. Daleč največ glasov, kar 4125 od 6168, je dobil kapetan Uniona Olimpije Marko Milič,

Znani začetni peterki

Ljubljana - Znani sta začetni peterki članske tekme na 16. Dnevu slovenske moške košarke. Daleč največ glasov, kar 4125 od 6168, je dobil kapetan Uniona Olimpije Marko Milič

Moštvo Zahoda

Prva peterka (glasovanje košarkarskih navdušencev): Ender Arslan (Union Olimpija), Jaka Hladnik (Triglav), Marko Milič (Union Olimpija), Jure Eržen (TCG – Loka kava), Hasan Rizviæ (Union Olimpija).

Preostali vabljeni igralci (izbor trenerja): Jaka Klobučar (Geoplin Slovan), Jamil Terrell (Koper), Kamil Pietras (Misel Postojnska jama), Emir Preldžiæ (Geoplin Slovan), Simon Finžgar (TCG – Loka kava), Zoran Lazarevski (Kraški zidar JK), Mirza Begiæ (Geoplin Slovan).

Rezerva: Rok Perko (Triglav).

Trener: Gašper Okorn (Union Olimpija)
Pomočnik trenerja: Gašper Kolman (Union Olimpija)
Pomočnik trenerja: Tina Čujež (iz Šentjurja) - dobitnica nagradne igre

Moštvo Vzhoda

Prva peterka (glasovanje košarkarskih navdušencev): Jimmie Hunt (Alpos Šentjur), Vladimir Mihailovič (Krka), Robert Troha (Helios), Saša Dončiæ (Helios), Smiljan Pavič (Helios).

Preostali vabljeni igralci (izbor trenerja): Boris Jeršin (Elektra Esotech), Aleš Primc (Zagorje), Igor Jokič (Krka), Salih Nuhanovič (Zlatorog), Jernej Mihalič (Elektra Esotech), Matej Krušič (Alpos Šentjur), Žan Vrečko (Zlatorog).

Rezervi: Klemen Bučar (Krka) in Marko Dimnik (Zagorje).

Trener: Memi Bečirovič (Helios)
Pomočnik trenerja: Predrag Radovič (Helios)
Pomočnik trenerja: Amir Mušič (iz Ljubljane) - dobitnik nagradne igre

Na 16. Dnevu slovenske košarke bosta nastopila še dva mlada igralca Košarkarskega kluba Elektra. Domen Demšar v kategoriji mladincev ter Tjaš Špegel v kategoriji dečkov rojenih leta 1993.