Znani vsi košarkarji, ki bodo nastopili na All Stars 2014 - Med njimi tudi naš SVEN MALUS!!!

ELE 17. december, 2014
131

Aleš Pipan in Dejan Mihevc, ki ste ju ljubitelji košarke izbrali za trenerja na članski tekmi All-Starsa (28. december, Stožice), sta določila dodatnih 14 igralcev in rezerve, ki se bodo pridružili 10 že izglasovanim košarkarjem.


Ekipi, ki ju bosta izbirala Alen Omiæ in Blaž Mahkovic, se bosta po njiju tudi imenovali, izbor pa bo potekal na četrtkovi novinarski konferenci, ko si bosta soigralce določila tudi Slavko Kotnik v imenu Marka Miliča ter Sebastjan Cimerotič na Unionovi tekmi legend.


DESET KOšARKARJEV, KI JE PREJELO NAJVEČ GLASOV (po abecednem vrstnem redu):

Kapetana

Blaž Mahkovic (Union Olimpija)

Alen Omič (Union Olimpija)


Ostali

Malcolm Armstead (Krka)

Chris Booker (Krka)

Domen Bratož (Tajfun)

Ðorðe Leliæ (Tajfun)

Dino Muriæ (Union Olimpija)

Klemen Prepelič (Union Olimpija)

Luka Rupnik (Union Olimpija)

Sašo Zagorac (Zlatorog)


TRENERJA, KI STA PREJELA NAJVEČ GLASOV:

Dejan Mihevc (Tajfun)

Aleš Pipan (Union Olimpija)


IGRALCI, KI STA JIH DOLOČILA TRENERJA:

Branilci:

Sandi Čebular (Rogaška)

Nebojša Joksimovič (Krka)

Luka Lapornik (Krka)

Miha Markič (Portorož)

Jure Pelko (Maribor Nova KBM)

Boban Tomič (Grosbasket)

Krila:

Simo Atanackoviæ (Hopsi)

Kyle David Casey (Helios Suns)

Sven Malus (Elektra šoštanj)

Centri:

Žiga Dimec (Rogaška)

Dragiša Drobnjak (Tajfun)

Smiljan Paviæ (šenčur Gorenjska gradbena družba)

Igor Tratnik (Zlatorog Laško)

Sašo Zagorac (Zlatorog Laško)

Željko Zagorac (Grosbasket)


REZERVE, KI STA JIH DOLOČILA TRENERJA:

Ceola Clark (Tajfun)

štefan Kosec (šenčur Gorenjska gradbena družba)

Majok Maker Majok (Helios Suns)

Gezim Morina (Maribor Nova KBM)

Matija Trampuš (Grosbasket)

Emir Zimiæ (Tajfun)


RAZPORED ALL-STARSA 2014:

10.30: Tekma fantov U13 

12.00: Tekma fantov U15 

13.30: Tekma kandidatov za reprezentanco fantov U18 

15.00: Tekma kandidatov za reprezentanco fantov U20 

17.15: Tekma nogometnih in košarkarskih legend 

19.00: Tekma igralcev Lige Telemach 


Vse tekme mlajših starostnih kategorij si boste lahko ogledali v spletnem prenosu na spletni strani KZS, ostali dve pa na Sportklubu 3, z začetkom ob 18.00.

 

Iskanje