Zmagovalec Lige Elektra je ekipa Šola košarke Šoštanj

ELE 28. maj, 2013
124
Zmagovalec Lige Elektra je ekipa Šola košarke Šoštanj

Po odigranih petih turnirjih Lige Elektre na katerih so se med seboj pomerile ekipe vseh šol košarke, ki vadijo pod okriljem KK Elektra, je sledil še zaključni finalni turnir, ki je potekal v petek 24.5.2013 v športni dvorani šoštanj. V izjemno lepi košarkarski tekmi je v finalni tekmi za 1. mesto slavila ekipa šole koašrke šoštanj, ki je v finalu premagala ekipo šole košarke šalek.


Rezultate vseh petih turnirjev predtekmovanja v Ligi Elektra dobite tukaj!

Finalni turnir Lige Elektra

športna dvorana šoštanj, 24.5.2013

FOTOGALERIJA FINALNEGA TURNIRJA je na voljo tukaj!

Rezultati:

Igrišče 1 Igrišče 2
šmartno - Livada               32-13 MPTGorica - Gustav šilih        12-15
šalek - šmartno                  11-8 šoštanj - Gustav šilih                16-9
(5.) Livada - MPTGorica     4-17 (3.) šmartno - Gustav šilih        6-10
(1. ) šoštanj - šalek        17-6

 

Končni vrstni red:

1.      šoštanj (9) - Ojsteršek, N. Ferenc, T. Ferenc, Nahtigal, Menih, Božič, Ovčar, Lu. Skornšek, La. Skornšek.  

2.      šalek (13) - Vodušek, Krstanovski, Kukec, Meh, Vidonja, Bračič, Hajdari, Hudournik, Juršič, J. Plešnik, L. Plešnik, šodič, Radivojevič.  

3.      Gustav šilih (7) - Čuješ, Lah, Žerdoner, Grobelnik, Glavnik, šolinc, Hojan.  

4.      šmartno (8) - Grubešič Verlič, Sovič, Vogrin, Simonič, Kumer, Napotnik, Baloh, Reberšak.  

5.      MPTGorica (11) - Topler, Kocbek, Majcenovič, Pranjič, Gojevič, Sovič, Sablatnik, Podjavoršek, Skornšek, Gvozden, Poličnik.  

6.     Livada (7) - Mrkonjič, Kairjaševič, štadler, Bastič, Bečarevič, M.Mitrovič, Božičevič.   

 

Pravila tekmovanja v ligi (turnirski sistem):

  • igrajo fantje, rojeni l. 2002 in mlajši - šola košarke;
  • igralni čas 3 x 10 minut (po 1 minuta odmora natretjino) - ura se zaustavlja le pri izvajanju prostih metov, menjavah in v zadnji tretjini (neto igralni čas po pravilih KZS) tekme in podaljškov; podaljšek 3 minute;
  • za ekipo mora nastopiti najmanj 8 igralcev (vsak igralec lahko nastopi v največ dveh tretjinah);
  • igra se po turnirskem sistemu;
  • dovoljena je izključno osebna - mož moža obramba (tudi po celem igrišču), vse oblike cone so prepovedane (tudi po celem igrišču);
  • trenerji - vaditelji naj prilagajajo igro glede na znanje igralcev  - igrati morajo vsi!!!

 

Sodelujoče ekipe:

1)    šK Gorica + MPT (Brčina, Bajramliæ)                                                                         GO

2)    šK Gustav šilih (Vegan)                                                                                            Gš

3)    šK Livada (Kremer)                                                                                                LIV

4)    šK šoštanj (Hostnikar)                                                                                             šO

5)    šK šalek (Mohorič)                                                                                                 šAL

6)    šK šmartno + šoštanj (Hostnikar)                                                                             šM   

 

Iskanje