Zlatorog Laško : Elektra Esotech 77:64

ELE 6. maj, 2009
225
Zlatorog iz Laškega je poskrbel, da so znani vsi polfinalisti državnega prvenstva. Laščani so v tekmi s štajerskimi rojaki potrebovali zmago, vlogo favoritov pa so brez težav tudi potrdili. Gosti so bili enakovredni le v prvi četrtini, domači pa so že v drugi opravili večino dela. Štirinajst točk prednosti ob prvem polčasu je bilo dovolj, da so Laščani tekmo mirno pripeljali tekmo do konca.

Zlatorog Laško : Elektra Esotech 77:64

Laško - Dvorana Tri lilije, gledalcev 250, sodniki: Jeršan (Ljubljana), Kolar (Maribor), Horvat (Škofja Loka).

Zlatorog Laško: Strnad 10 (6:6), Mašiæ 11 (1:5), Lučič 8 (0:2), Koštomaj 3 (1:2), Hunter 13 (3:4), Nuhanovič 8, (4:4), Miljkoviæ 6 (2:2), Krejiæ 18 (1:2).

Elektra Esotech: Novak 2, Sjekloča 11 (3:5), Ivanovič 23 (7:8), Lekič 2 (2:6), Æup 9 (2:3), Radunoviæ 17 (3:4), Karaliæ 2 (0:2).

Gosti so po zaslugi Ivanoviæa in Sjekloče vodili le na začetku tekme, toda Krejiæ in Miljkoviæ sta poskrbela, da je bila prednost že ob koncu prve četrtine na strani domačih, ki gostom niso več dovolili niti, da bi se nevarneje približali.

V zadnjem krogu bo Zlatorog gostoval pri Heliosu, Elektra pa bo gostila Luko Koper.

FOTOGALERIJA

Aleš Pipan, trener Zlatoroga: "Ne vem zakaj takšna nastrojenost in sovraštvo sodnikov do mojih igralcev?"