222
Brez poškodovanih Čmera in Nuhanoviča ter bolnega Vidoviča je vodilno moštvo 1. SKL Elektra zlahka opravilo z Roglo, ki je med ...

DELO, 15.1.2005:

Zrečani ob napredovanje

Zreče – Brez poškodovanih Čmera in Nuhanoviča ter bolnega Vidoviča je vodilno moštvo 1. SKL Elektra zlahka opravilo z Roglo, ki je med tednom odslovila nediscipliniranega Mateja Koširja, novinec Sašo Zagorac pa je kljub skromni minutaži zbral kar 8 skokov. Sredi prve četrtine je Rogla že zaostajala s 4:17, kmalu le še z 20:23, vendar je nadaljevala s prevelikimi nihanji. Pred odmorom je bilo tako 24:36, v 23. minuti se je približala na 42:43 in se z delnim izidom 2:14 še zadnjič pokopala. Zunanji igralci so premalo vztrajno sledili prodorom gostov, pod košem je bil neustavljiv Nedeljkoviæ, zalegle niso niti spremembe obrambe. Vrzeli so bile tudi v napadu. Po odmoru je bilo preveč netočnih podaj, nekateri igralci so delovali odsotno in Zrečani so prelahko zapravili zadnjo priložnost za napredovanje v drugi del.

Matjaž Čuješ, trener Rogle: »Nismo zmagovalna ekipa. Začeli smo podcenjevalno in celotna predstava je bila sramotna. Elektra v tej sezoni še ni bila tako slaba, naša igra pa katastrofalna.«

Ante Perica, trener Elektre: »Igralci z manjšo minutažo so igrali optimalno: v napadu preudarno in v obrambi dovolj čvrsto. Pričakoval sem bolj zagrizeno igro gostiteljev, ki so bili zaradi naših težav v prednosti.«