ZAKLJUČNI TURNIR ŠOL KOŠARKE - LIGE ELEKTRA

ELE 2. junij, 2014
216
ZAKLJUČNI TURNIR ŠOL KOŠARKE - LIGE ELEKTRA

V soboto, 31. maja smo v športni dvorani šoštanj izvedli zaključni turnir igralcev iz vseh naših šol košarke (letniki 2003 do 2006) in sicer: šK šoštanj, šK šmartno ob Paki, šK Gustav šilih, šK Gorica, šK Livada, šK šalek in šK MPT, katerim so se priključili še igralci l. 2002. 


V soboto, 31. maja smo v športni dvorani šoštanj izvedli zaključni turnir igralcev iz vseh naših šol košarke (letniki 2003 do 2006) in sicer: šK šoštanj, šK šmartno ob Paki, šK Gustav šilih, šK Gorica, šK Livada, šK šalek in šK MPT, katerim so se priključili še igralci l. 2002.

Zaključnega turnirja se je tako udeležilo kar 70 otrok. Otroci so se med sabo pomerili v mešanih ekipah glede na starostne kategorije nekatere od njih smo povabili na dodatno vadbo v okviru selekcij u-13 in u-11, ki bo potekala do zaključka šolskega leta in bo služila kot priprava na prihodnjo sezono, ki se začne z novim šolskim letom.

Za vzpodujenje nadobudnih košarkarjev in za prekrasno vzdušje na tribunah se zahvaljujemo vsem staršem naših otrok!

Rezultati in nastopajoči:

Igralci rojeni l. 2002 in 2003 (u-13)  

Črni - Beli 25-33

Modri - Oranžni 20-14

Črni - Oranžni 25-25

Modri - Beli 20-29  

2002: Ojsteršek, Grubešič Verlič, Vogrin, Koren, Berdnik, Semeja, Hriberšek, Primožič, Žerdoner, štih, Majcenovič (11).

2003: N.Ferenc, T.Ferenc, Aleksič Kladnik, Cure, Simonič, V.Kumer, Sovič, Sablatnik, Vetrih, šadl, Krstanovski, V.Meh, Rebolj (13).    

 

Igralci rojeni l. 2004, 2005 in 2006 (u-11, u-9)  

2005/06        

beli - barvni 5-11

2004/05        

beli - barvni 30-29

2004: Ovčar, Reberšak, Miklavžina, Janžovnik, TR Pungartnik, Ocvirk, šolinc, Bastič, Božičevič, Bečarevič, L.Meh, šegula, Lesnjak(13). 2005: Borišek, Verbič Kovačič, Pečnik, Marinšek, Turinek, Holešek, Kočnik Točaj, Crnjac, M.Kumer, Kolar, Pevec, Klančnik, Hodžič, šlogar, Mrkaljevič, Hladin, Razdevšek, Halilovič, Memič, Purg, Korošec (21).

2006: Farčnik, Jezernik, JP Pungartnik, Paloš, Hankič, Simič, Kotnik, Sekulič, Felicijan, Maličevič, štruc, Mešel (12).  

 

VADBA V JUNIJU (do 23.6.) selekcija:

  • U-13 (trener prof. Mile Čepin) - l. 2002,2003
  • torek 16.30-18.00 (Oš KDK)

  selekcija:

  • U-11 (trener Mojmir Miško Cilenšek) l. 2004,2005      
  • ponedeljek in sreda od 16.30 do 17.45 (Partizan šoštanj)

 

    

 

Iskanje