Zaključni piknik članske ekipe

ELE 18. maj, 2024
322
Zaključni piknik članske ekipe

Zaključena uspešna sezona članske ekipe


V petek smo se na manjšem pikniku zbrali vodstvo kluba in igralci članske ekipe. Med nas smo povabili tudi najbolj zveste navijače, ki so naš šesti igralec. Po uvodu s predsednikom, ki je igralce pohvalil za trud in uspešno delo v minuli sezoni, smo med ostalimi aktivnostmi metali na koš trojke. V tej zahtevni disciplini je največjo natančnost kljub močnemu vetru pokazal naš zvesti navijač Erko, ki je na ta dan ravno slavil svoj rojstni dan. Tudi tukaj mu želimo Vse najboljše, predvsem pa veliko volje do navijanja.

Še posebej bi želeli pohvaliti naše navijače, saj so takoj priskočili na pomoč in veliko pomagali na samem pikniku. Fantje so se lotili žara, navijačice pa so nas pogostile z doma pečenim pecivom in se takoj lotile manjših opravil pri sami postrežbi. Za to pomoč se vam v klubu iskreno zahvaljujemo.

Piknik se je končal v spoščenem vzdušju.

 

Iskanje