Zaključen je Poletni košarkarski tabor Šoštanj 2016

ELE 29. avgust, 2016
134

V petek, 26.08.2016, se je končal tradicionalni Elektrin poletni košarkarski tabor. Tabor je potekal pod vodstvom klubskih trenerjev Tomaža Hermana ter Mojmirja Cilenška v telovadnici Osnovne šole KDK šoštanj. Košarkarske veščine je osvajalo 30 otrok iz širše oklice šoštanja.
montrespourtoujours.fr


Foto: Valerija Avbreht

Osnovnošolci, letniki 2003 do 2009, so pod budnim očesom klubskih trenerjev Tomaža Hermana in Miška Cilenška izvajali košarkarske aktivnosti pet dni zapored po tri ure na dan v telovadnici Osnovne šole KDK šoštanj. Učili so se predvsem osnovnih tehnik košarke ter igrali medsebojne tekme. Pri izvajanju aktivnosti na samem taboru sta sodelovala ter pomagala tudi klubska igralca Nejc Pašič in Martin Golob.

Tako kot v preteklosti je bil tudi letošnji tabor dobro obiskan. Vsi trenerji in igralca so odlično opravili svoje delo, saj so bili prav vsi udeleženci zelo angažirani celoten potek tabora, zato smo prepričani, da so s tabora odnesli veliko košarkarskega znanja. Se vidimo prihodnje leto!

FOTOGALERIJA (foto: Valerija Avbreht)

Udeleženci: Filip Gabor, Lovro Glojek, Jaka Jerenec, Peter Aleksič, Žiga Miklavžina, Nace Lesnjak Notersberg, Jošt Vodušek, šimen Jelen, Rok Hudournik, Tjaž Podhovnik, Filip Ocvirk, Bor Kugonič, Filip Razdevšek, Lev Martin Sekulič, Tim Ferenc, Nik Ferenc, Valter Meh, Janez Knez, Nace Pibernik, Tevž Radšel, Rene  Pačnik, Aljaž  Sovič, Luc Plešnik, Jon Plešnik, Žan Pajk, Tit Maličeviæ, Jan Guček, Jaša Ježovnik, Vid Rotovnik in Patrik Višič.
rowatches.com

Iskanje