Začetek Elektrine šole košarke za osnovnošolce

ELE 12. september, 2016
Začetek Elektrine šole košarke za osnovnošolce

Z novim šolskim letom 2016/2017 se je začela tudi Elektrina šola košarke, ki bo pod vodstvom izkušenih klubskih trenerjev potekala na osnovnih šolah v šoštanju, Velenju in šmartnem ob Paki. V šolo košarke vabimo vse osnovnošolce, ki si želijo pridobiti osnovna znanja košarke ter predvsem aktivno in v športnem duhu preživljati prosti čas. Vse dodatne informacije so na voljo pri trenerjih. Košarkarski klub Elektra si pridržuje pravico do naknadnih sprememb terminov.