VSE PRIPRAVLJENO ZA PREMIERNI NASTOP NAŠIH NAJMLAJŠIH

ELE 17. januar, 2020
138
VSE PRIPRAVLJENO ZA PREMIERNI NASTOP NAŠIH NAJMLAJŠIH
NAJMLAJŠI KOŠARKARJI ELEKTRE PRVIČ LETOS NA PARKET Ta vikend se prvič v lov na nove izkušnje in dogodivščine podajata ekipi ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 BELI in ELEKTRA ŠOŠTANJ U11. Naši mladi košarkarji ekipe ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 MODRI s trenerjem Vojkom Tovornikom, bojo svoje prve izkušnje na košarkarskem parketu dočakali naslednji teden v Velenju. Medtem, ko naši najmlajši ELEKTRA ŠOŠTANJ U9 BELI, pod vodstvom trenerja Mojmira Miška Cilenška v telovadnici Osnovna Šola Bratov Letonja Šmartno Ob Paki gostijo vrstnike iz Košarkarski klub Rogaška in Košarkarski klub Input Nazarje, se v nedeljo na svoj prvi turnir v letošnji sezoni, pod vodstvom trenerja Franci Rupreht odpravlja ekipa ELEKTRA ŠOŠTANJ U11. Na Polzeli se bojo pomerili z domačini KD Hopsi Polzela in s KK Keleja iz Celja.
Fantje vso srečo in obilo zabave vam želimo!   #MiSmoEelektra

Iskanje