Vid Puc član slovenske kadetske reprezentance

ELE 20. september, 2010
Vid Puc član slovenske kadetske reprezentance

Slovenska kadetska reprezentanca je gostovala na Mladinskih igrah treh dežel, ki so jih organizirali v Kopru in z dvema zmagama osvojila košarkarski turnir. Zeleno-beli so po zmagi nad Koroško (89:21) ugnali še Furlanijo Julijsko krajino. V ekipo slovenske reprezentance, je bil povabljen  tudi šoštanjčan Vid Puc, sicer član KK Elektra. Vid je na obeh tekmah začel v startni peterki in odigral po 30 minut na tekmo ter bil med najboljšimi skakalci ekipe (povprečno 15 skokov na tekmo).

Tovrstno vabilo v slovensko reprezentanco je veliko priznanje za Vida in tudi za košarkarski klub Elektra.