Veterani Elektre ta vikend na državnem prvenstvu +45 na Rogli

ELE 11. september, 2014
137

Ta vikend poteka v organizaciji veteranov iz Slovenskih Konjic VKD štajerska velik tradicionalni turnir na Rogli. Ker štej turnir tudi kot odprto prvenstvo Slovenije za moške 45+ in ženske 35+, so se Veterani Elektre odločili, da na tem turnirju sodelujejo tudi s svojo ekipo 45+.


Igrajo v skupini A, kjer bodo njihovi nasprotniki v petek Fortunal Zagreb in Otok Ugljan, v soboto pa potem glede na osvojeno mesto v skupini igrajo še dve tekmi, ki bosta odločali o končni razvrstitvi.

Za Veterane Elektre bodo na Rogli igrali naslednji igralci:

Vukelič Zlatko (kapetan), Divjak Aleš (rez. kapetan), Breznik Stanko, Hlastec Andrej, Pašič Robi, Leskošek Robi, Baranašič Danilo, Baranašič Robert, Plešej Boris, Dumbuya Aleksander ter Peter Rotovnik. Vse v zvezi z dogajanjem na samem turnirju ter rezultate lahko spremljate na njihovi facebook strani Veterani Elektra. Veliko uspeha in brez poškodb!

Iskanje