Veterani Elektre odigrali prvo letošnjo tekmo

ELE 25. november, 2013
175
Veterani Elektre odigrali prvo letošnjo tekmo

Na svojem prvem srečanju v letošnji sezoni so veterani Elektre izgubili z veterani Celja.


Veterani Elektra: Veterani Celje   56:74

Sodniki: Lampret, Letonje

število gledalcev: 3

V soboto so veterani odigrali svoje prvo srečanje v letošnji sezoni z ekipo Veterani Celje. Tekmo so bolje začeli gostje, vendar smo po nekaj minutah ujeli ritem ter razliko zmanjšali na 4 točke. Z enakim zaostankom se je končal tudi prvi polčas.

Po premoru so Celjani izkoristili svoje prednosti in hitro povedli za dvomestno razliko. Zadnjo četrtino so dobili domačini, žal pa je bila razlika od prej prevelika, da bi ogrozili zmago gostov, ki so tekmo rutinirano pripeljali do konca. Za zmago jim čestitamo. Z izrednim procentom meta iz igre se je tokrat izkazal igralec Celja Sušin, saj je bil skoraj nezgrešljiv.

Tokrat nam je pri organizaciji tekme pomagala krajevna skupnost šoštanj, za kar se jim zahvaljujemo.     

Iskanje