Veterani Elektre gostili ekipo Kočevski medvedi

ELE 3. marec, 2015
139

V soboto, 28. februarja 2015, so Veterani Elektre na svojem terenu gostili ekipo veteranov Kočevski medvedi. Kot zgleda, je Kočevje močan veteranski center, saj od tam prihajate dve ekipi, ena starejša in ena mlajša. S starejšimi so v preteklosti domačini že velikokrat igrali, saj za njih zelo uspešno na mednarodnih turnirjih nastopa veteran Elektre Stanko Breznik


Veterani Elektra : Kočevski medvedi   80:65

Sobota, 28.2.2015 v Velenju, Sodil: Mohorič Nace, zapisnikarja: šajna Primož, Nejc Pašič

število gledalcev: 2


Veterani Elektra: Herlah(6), Hlastec(6), Pečovnik(6), Vukelič cap, Divjak(2), Breznik, Rotovnik(18), Dumbuya(4), Pašič(17), Valenčak(21);

Kočevski medvedi: Lušin(17), škerban(2), špranc(6), Koščak(7), Marinovič, Kirn(6), Stefanišin (27);

V soboto so Veterani Elektre na svojem terenu gostili ekipo veteranov Kočevski medvedi. Kot zgleda, je Kočevje močan veteranski center, saj od tam prihajate dve ekipi, ena starejša in ena mlajša. S starejšimi so v preteklosti domačini že velikokrat igrali, saj za njih zelo uspešno na mednarodnih turnirjih nastopa veteran Elektre Stanko Breznik. Na svetovnih in evropskih prvenstvih so osvojili že več medalj v svoji kategoriji. Mlajša ekipa veteranov iz Kočevja pa je prav tako zelo ambiciozna, saj redno nastopa na mednarodnih turnirjih v Nemčiji, Bosni, Srbiji,...

Na tekmo so gostje pripotovali s sedmimi igralci, kar je pomenilo, da morajo domačini narekovat hiter tempo in z rotacijo poskrbeti, da so na igrišču vedno sveži igralci. To jim je uspevalo že vse od začetka tekme, še posebej pa se je ta razlika poznala v drugem polčasu. Pri Veteranih Elektre so minutažo razdelili enakomerno med vse igralce. Najbolje se je izkazal Valenčak, saj bil prvi strelec domačinov, povrhu vsega pa je opravil še veliko delo pri skokih za žogo, tako v obrambi kot v napadu. Tokrat mu je z dobro igro sledil tudi Pašič. Pri gostih pa se je razigral Stefanišin, še pred kratkim aktivni igralec, ki je bil s 27 točkami daleč najboljši strelec na tekmi.

Hvala ekipi Kočevski medvedi za korektno odigrano tekmo in prijetno športno popoldne.

Iskanje