Vabljeni na zadnjo tekmo sezone!

ELE 22. maj, 2014
138

Jutri bo v šD šoštanj potekala zadnja tekma Elektre v letošnji sezoni. V šoštanju bo gostovala ekipa Plama Pur iz Ilirske Bistrice. Tekmo si bo moč ogledati tudi v živo preko spletnega prenosa! Vabljeni k ogledu!


KVALIFIKACIJE ZA MESTI V LIGI TELEMACH, 4. KOLO:

Petek, 23. maja, ob 19.00:
ELEKTRA šOšTANJ : PLAMA PUR

(spletni prenos tukaj)

IZJAVI TRENERJEV PRED TEKMO:

Vladimir Rizman, trener Elektre šoštanja:
"Čaka nas še zadnja tekma sezone. Že v prejšnjem kolu smo si zagotovili obstanek v Ligi Telemach, zato tokrat pričakujem lepo tekmo za gledalce. Verjamem, da bo srečanje atraktivno, saj to ne bo odločalo več o ničemer. Igralci bodo bolj sproščeni in zaradi tega pričakujem neobremenjenost, ki je bila prisotna v Ligi za obstanek in v kvalifikacijah. Rad bi se zahvalil prijateljema Boštjanu Kuharju in Miru Juriču za vso pomoč, ki sta mi jo nudila. Zahvalil bi se tudi našim igralcem, ki so do konca zdržali vse napore in Elektri izborili mesto med prvoligaši." 

Iskanje