Vabljeni na tekmo veteranov

ELE 22. november, 2013
169
Vabljeni na tekmo veteranov

Tudi letos so veterani Elektre aktivni in igrajo oz bodo igrali kopico zanimivih veteranskih tekem. Tokrat se bodo udarili z veteransko ekipo Celja.


Veterani Elektra: Veterani Celje,

sobota, 23.11.2013 ob 16.00 na Oš KDK šoštanj

Veterani Elektre smo v jesenskem delu naše sezone povabili v šoštanj ekipo Veterani Celje, s katero smo se do sedaj že večkrat srečali na igrišču. Na zadnji tekmi lani pred novoletnimi prazniki so nas v Celju presenetili z izredno kvalitetno postavo, v kateri ni manjkalo znanih obrazov iz slovenskih košarkarskih igrišč.

Tokrat jih Veterani Elektre pričakujemo v polnejši zasedbi in dobro pripravljeni, zato upamo, na ugoden končni rezultat. Vsekakor pa bo tekma zanimiva in borbena, zato vabimo vse ljubitelje »retro« košarke, da si srečanje pridejo ogledati v športno dvorano osnovne šole Karel Destovnik Kajuh v soboto, 23.11. ob 16.00 uri.

Tokrat je pri organizaciji tekme pomagala KS šoštanj. Za pomoč se jim vsi veterani iskreno zahvaljujemo. 

Iskanje