Vabljeni na izredno skupščino KK Elektra.

ELE 19. maj, 2014
227
Vabljeni na izredno skupščino KK Elektra.

Vabljeni na izredno skupščino KK Elektra kjer bomo sprejeli nov statut kluba.


Na podlagi sklepa UO 

sklicujem ter vabim na  

IZREDNO SKUPšČINO

Košarkarskega kluba Elektra

ki bo v ponedeljek, 26.5.2014, ob 18:00 uri v veliki sejni sobi Občine šoštanj

 

Dnevni red skupščine:

1.    Izvolitev organov skupščine.

2.  Potrditev novega statuta kluba. 

3. Razno.

 

V šoštanju, 19.5.2014                                           Predsednik KK Elektra: Janko Bukovič 

 

Vabljeni vsi člani KK Elektra z plačano članarino za leto 2013. Članarina 2013 velja za tekmovalno sezono oz šolsko leto 2013-14. Torej, v primeru, da ste poravnali članarino po 1.9.2013 in s tem (p)ostali član KK Elektra, vaša članarina velja do 31.8.2014! V kolikor članarine še niste poravnali, a bi vseeno želeli aktivno sodelovati na skupščini, vas obveščamo da članarine na sami skupščini ne bo mogoče plačati, zato vas prosimo, da plačilo uredite do datuma skupščine oz kontaktirajte sekretarja kluba.

 

 Predlog novega statuta najdete TUKAJ

 

Iskanje