V soboto na sporedu gostovanje 18. kola lige Telemach proti ekipi Rogaške

ELE 12. februar, 2015
136

Naslednji nasprotnik v 1. slovenski košarkarski ligi je ekipa iz Rogaške. Elektra okrepljena z novim trenerjem in dvema igralcema upa na presenečnje.

 


Če pogledamo lestvico 1. SKL je ekipa Rogaške nedvomno veliki favorit, sploh ob dejstvu, da je Elektra še vedno brez zmage v sezoni. Glede na zadnje okrepitve si šoštanjčani obetajo veliko. Metode novega trenerja Boštjana Kuharja že kažejo določen napredek, predvsem v pristopu vseh igralcev na samih treningih. Novi okrepitvi, Jakob Čebašek in Žiga Fifolt bosta v ekipo definitivno prinesla svežino in prepotrebno širino v igri, predvsem v igri pod obročem ter v napadalnih in obrambnih skokih, kjer je ekipa Elektre v letošnji sezoni najbolj ranljiva. Boštjan Kuhar velja za izjemno ambicioznega trenerja, ki bo definitivno poskušal priti do zmage že v prvem poskusu. Lepo vabljeni na gostovanje v Rogaško Slatino.

 

18. kolo lige Telemach

14. februar 2015 ob 19.00

Rogaška : Elektra šoštanj

športna dvorana Rogaška Slatina

 

ZMAGAJMO SKUPAJ!

 

 

Iskanje