V SOBOTNEM SPLETNEM PRENOSU ELEKTRA IN TAJFUN

ELE 5. december, 2013
178
V SOBOTNEM SPLETNEM PRENOSU ELEKTRA IN TAJFUN

Ljubljana - V preteklem kolu Lige Telemach so imeli največ razlogov za zadovoljstvo košarkarji Elektre, saj so zabeležili prvo ligaško zmago v sezoni. Tako se bodo optimistično podali v sobotni lokalni derbi proti Tajfunu, ki si ga boste ob 20. uri lahko ogledali v spletnem prenosu. 


Košarkarjem Elektre in Tajfuna v tej sezoni Lige Telemach ne gre vse po načrtih. Oboji so zbrali le eno zmago in doživeli kar šest porazov ter se tako nahajajo na repu prvenstvene lestvice. 
 
šentjurčani so zmago slavili v prvem kolu 19. oktobra, nove točke pa bodo lovili z novim trenerjem Živkom Ljubojeviæem. Na drugi strani je Elektra na prvo zmago v sezoni čakala vse do 30. novembra in košarkarji upajo, da bodo v enakem ritmu s prvenstvom tudi nadaljevali.
 
Dvoboj je za obe moštvi tako sila pomemben. V boj za drugo zmago se bodo igralci podali odločno, saj se zavedajo, da bo poražencem voda že tekla v grlo. Prvi del sezone se bo namreč kmalu prevesil v drugo polovico.

SPLETNI PRENOS LIGE TELEMACH - ELEKTRA : TAJFUN   

Iskanje