V ponedeljek se začne poletni košarkarski tabor KK Elektra

ELE 17. avgust, 2011
V ponedeljek se začne poletni košarkarski tabor KK Elektra

Košarkarski tabor je pogled na svet in življenje skozi košarko. Z udejstvovanjem boste pokazali svojo trdnost, samozavest in željo po tem, da postanete zdrave in zrele osebnosti za vse izzive, ki vas čakajo v življenju. Zbor bo v ponedeljek ob 8.45 pred telovadnico Oš šoštanj!

KDO? Košarkarski tabor je namenjen fantom in dekletom do 12. leta starosti (košarkarsko predznanje ni predpogoj za udeležbo na taboru)

KDAJ? Od 22. do 26. avgusta 2011, vsak dan od 9.00 do 12.00 v telovadnici Oš šoštanj

STROKOVNO VODSTVO? Tabor bo vodil Tomaž Herman v sodelovanju z drugimi trenerji kluba.

CENA? 15 eur za člane KK Elektra ali 20 eur za nečlane. Znesek poravnate prvi dan ob prihodu.

KAJ JE ZAJETO V CENO? spominska majica z kratkimi rokavi, malica, strokovno vodstvo, košarkarska žoga

KJE? Telovadnica Oš šoštanj

PRIJAVE? So že končane